pup
job
Numer zgłoszenia StPr/19/2941
Opis stanowiska Specjalista ds.obsługi multimediów
Wykształcenie średnie zawodowe
Etaty ogółem 1
Etaty dla niepełnosprawnych 0
Rejon pracodawcy

TEATR WIELKI IM. STANISŁAWA MONIUSZKI W POZNANIU

Jacek Wencel

jwencel@opera.poznan.pl

A. Fredry 9

61-701 Poznań

Data rozpoczęcia 2019-09-02
Godzin pracy tygodniowo 40
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie 2900.00 PLN/mc
Dodatkowe wymagania i umiejętności dyspozycyjność, samodzielność, doświadczenie - 1 rok, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, umiejętności:realizacja projekcji multimedialnych i dźwięku, obróbka i tworzenie projekcji, czytanie nut, doświadczenie i znajomość sprzętu oprogramiwania sprzętowego do tworzenia projekcji, mapping, obróbki dźwięku i wszelkich materiałów wideo (Pakiet Adobe, Final Cut, Resolumne, QLab), realizacja nagrań audio i wideo, tworzenie gotowych materiałów na potrzeby archiwum, znajomość systemów operacyjnych Windows, MacOs, iOS oraz znajomość sprzetu komputerowego w tym zagadnień sieci komupterowych
Ogłoszenie dodane 2019-06-24
Ogłoszenie ważne do 2019-07-24
Adres miejsca pracy:TEATR WIELKI IM. STANISŁAWA MONIUSZKI W POZNANIU
A. Fredry 9